Techto.plFormularz kontaktowy

* Anty spam

Regulamin

 

Mamy nadzieje, że poruszanie się po naszym sklepie i dokonywanie zakupów będzie dla Państwa przyjemnością.

Aby zakupy w naszym sklepie byly prostsze, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

 

* Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna zwana dalej Kupującym.

* Cena podana przy każdym towarze w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego jest wiążąca wyłącznie po potwierdzeniu jej przez Sprzedającego.

II

1. Niniejszy regulamin określa warunki składania i realizacji zamówień.

2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu, oraz warunków dostawy i płatności. Warunki realizacji potwierdzonego zamówienia, w tym: ceny, transportu oraz             sposobu płatności są wiążące do czasu dostarczenia Klientowi zamówionego towaru.

3. Sprzedający oświadcza a Kupujący przyjmuje do wiadomości, że oferowane w sklepie Techto artykuły są nowe.

4.Wszystkie ceny towarów w sklepie internetowym http://www.techto.pl/pl/sklep są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

5. Podana cena przy kazdym towarze jest wiążąca dopiero w chwili potwierdzenia jej przez Sprzedawcę, po złożeniu zamówienia przez Kupującego.

6. Umowa sprzedaży towarow zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Językiem zawarcia umowy jest język polski.

7. Zamówienia na oferowane towary przyjmowane są w sklepie internetowym za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia lub poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie pod numerem +48 601 099 279

8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą realizowane.

9. Każde złożone zamówienie Kupującego jest potwierdzane telefonicznie lub e-mailem przez nasz sklep. Zamówienia od kupujących, Którzy dokonywali już u nas zakupów będą potwierdzane wyłącznie pocztą elektroniczną (e-mailem).

10. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 20.00, w soboty niedziele i świętai będą realizowane w następnym dniu roboczym.

11. Sklep Techto zastrzega sobie prawo do dodatkowego potwierdzenia telefonicznego otrzymanego zamówienia.

12. Zamówienie należy potwierdzić zgodnie z instrukcją zawartą w e-mailu otrzymanym po złożeniu zamówienia na stronie internetowej http://www.techto.pl/pl/sklep.

Realizowane będą tylko zamówienia potwierdzone i zapłacone.

13. Kupujący może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sprzedającego. Kupujący Może anulować zamówienie telefonicznie +48 601 099 279, lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sprzedającego. Kupujący nie może nie anulować zamówienia, które już zostało przyjęte przez Sprzedającego do realizacji.

14. O kolejności realizacji zamówień decyduje kolejność złożenia zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie sklepu. W przypadku              zamówienia towaru częściowo niedostępnego w magazynie, Kupujący zostanie poinformowany o stanie zamówienia i ma możliwość podjęcia decyzji o sposobie jego realizacji (częściowa              realizacja, anulowanie całości zamówienia, bądź dłuższy czas realizacji zamówienia).

15. Należność za zamówiony towar  w formie przedpłaty Kupujący wpłaca na konto bankowe naszego sklepu po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

16. Zamówiony towar będący w magazynie Techto Sp. z o.o. wysyłamy firmą kurierska  w ciągu trzech dni roboczych od daty uznania naszego rachunku bankowego wpłatą dokonaną przez           Kupującego, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany byl inny termin lub sposób dostawy.

17. Towar produkowany na zamówienie wysyłamy firmą kurierska  w ciągu trzech dni roboczych od daty jego wyprodukowania, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany byl inny termin       lub sposób dostawy.

18. Brak wpłaty za zakupiony towar w ciągu 7 dni od dnia dokonania zakupu powoduje anulowanie zamówienia i może uniemożliwić  w przyszłości dokonywanie zakupów w naszym sklepie.

19. Oferta sklepu Techto ważna jest na terenie Unii Europejskiej, z tym, że koszty transportu oraz należne podatki naliczane są osobno dla każdego kraju członkowskiego UE.

20.Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek wynikłe wskutek działań podmiotów dostarczających przesyłki oraz uszkodzenia powstałe na skutek działania tych      firm. Odpowiedzialność za terminowe dostarczenie paczki spoczywa na firmie kurierskiej.

21. Sklep Może w ramach promocji zawiesić pobieranie opłat za wysyłkę umieszczając stosowną Informację na stronie głównej sklepu w bądź w opisie towaru.

22. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarow znajdujących się w ofercie, wprowadzania towarow nowych do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji                    promocyjnych na stronach sklepu lub wprowadzania w nich zmian oraz wycofania z oferty towarow bez uprzedzenia.

23. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia Kupujący zostanie niezwłocznie powiadomiony o zaistniałym fakcie.

24. Sklep Techto zastrzega sobie prawo do zmiany i aktualizacji zasad sprzedaży bez wcześniejszego uprzedzenia.

25. Nazwy producentów i marki fabryczne oraz  zdjęcia należą do ich właścicieli i prezentowane sa na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

III

Płatność i dostawa

Przedpłata (wysyłka płatna z góry)

1.Kupujący zobowiązany jest do wpłaty należności za zamówiony towar na konto bankowe Sprzedającego: 

Techto Sp. z o.o.

73-222 Suliszewo,  ul. Zwycięstwa 51.

Nest Bank S.A.  nr. 27 1870 1045 2078 1068 0361 0001

2. Po uznaniu rachunku bankowego równowartością złożonego zamówienia wraz z kosztami przesyłki Sprzedający rozpocznie realizacje zamówienia.

3. Jesli na przelewie nazwa i adres dokonującego wpłaty jest inna od podanych Informacji na formularzu zamówienia, prosimy o umieszczenie w polu "Tytułem" imienia i nazwiska zamawiającego wraz z adresem dostarczenia przesyłki.

4. Dostawa towaru odbywa się poprzez firmę kurierska i wynosi 25zł netto za paczkę o wadze rozpoczynającej każde 30 kg.

5. Koszt transportu przesyłek o wadze ponad 30 kg. indywidualnie ustalany jest dla każdego zamówienia.  

Zawsze warto ubezpieczyć paczkę wtedy koszt wysyłki jest wyższy o ubezpieczenie.

Paczki o wartości do 5000 zł ubezpieczamy gratis.

Koszt ubezpieczenia paczki o wartości powyżej 5000zł jest naliczany każdorazowo przez firmę kurierską.

Ceny transportu są cenami netto.

Podatek VAT wynosi 23%

Jesli chcesz ubezpieczyć paczkę zawsze pytaj o koszt wysyłki.

Jesli Kupujący nie wyrazi zgody na ubezpieczenie paczki nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginione bądź uszkodzone paczki. 

Kontakt

Adres sklepu:

Techto Sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 51

73-222 Suliszewo

NIP: 5941609204   REGON: 386784270   KRS: SR Szczecin nr 0000855259

Tel. +48 601 099 279

zamówienia adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sprawy techniczne adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Sklep Techto zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Kupujących z dnia 29 sierpnia 1997r.

(Dz.U. 133, poz. 833/1997)

3. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 rr nr 102 poz. 926, z późniejszymi zmianami) każdy Klient sklepu http://www.techto.p;/sklep ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Panstwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)

5. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest Sąd Właściwy dla siedziby Sprzedawcy.

Jesli masz pytania dotyczące regulaminu napisz do nas :            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.