.Formularz kontaktowy

* Anty spam

Techto Sp. z o.o.Techto spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana w 2020 roku. Korzystając z technologii izolacji transformatorów małej mocy przy pomocy tworzyw sztucznych, rozpoczęliśmy jako jedyni – do tej pory – produkcję transformatorów toroidalnych w oparciu o technologię elektrostatycznego bez inwazyjnego izolowania transformatorów przy pomocy tworzyw sztucznych. Opracowana technologia pozwala na wykonywanie transformatorów z hermetyczną izolacją, odporną na wilgoć, zanieczyszczenia chemiczne i na organizmy żywe. Transformatory izolowane tą technologią mogą pracować w ciężkich warunkach klimatycznych np. morskich, tropikalnych. W tym samym czasie opracowano nową konstrukcję nawijarek do toroidalnych transformatorów charakteryzującą się dużą prostotą budowy , stałym naciągiem przewodu nawijanego i niską ceną w produkcji.

Firma stosuje w produkcji i w nowych rozwiązaniach konstrukcyjnych najnowsze osiągnięcia światowej technologii i technik wykonawstwa. Podstawowym obowiązkiem pracowników merytorycznych jest ciągłe śledzenie światowych nowości również w dziedzinach pozornie nie związanych z aktualną produkcją. Stosujemy specjalne rozwiązania w dziedzinie elektroniki, elektrotechniki, technologii wytopu metali, ich obróbki plastycznej, pokryć metali, technologii przetwórstwa i doboru tworzyw sztucznych.

 

Szukamy Partnerów

 
1.  Przedstawicieli handlowych w krajach UE 
Zapraszamy do współpracy


 

Szczegółowe informacje 


tel/WhatsApp: +48 601 099 279

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.